Sukcesy Trampkarzy i Młodzików !!!

• autor: E.K., 2011-09-27 17:19

24-25 września rozegraliśmy zwycięskie spotkania

z drużynami Spójni Białe Błota oraz Cisu Cekcyn.

W niedzielę, w kategorii Młodzik zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym z zespołem Cisu Cekcyn.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo zaciekły. Gra rozgrywała się najczęściej na połowie przeciwnika. Marcin Szulc jako pierwszy wykorzystał szansę i strzelił bramkę.

Niestety piłkarze Cisu przypuścili w pewnym momencie skuteczny atak  i wyrównali -  1:1.

Po kilkunastu minutach ostrej gry i wielu niewykorzystanych sytuacjach, w wyniku błędu linii obrony prowadzenie objęli gospodarze po bramce samobójczej.

Koniec pierwszej połowy i pomimo naszej zdecydowanej przewagi, 2:1 dla Cisu.

Zmotywowani podczas przerwy przez trenera Mariana Krawczuka, przystąpiliśmy do drugiej odsłony meczu w pełni  skoncentrowani.

Tym razem nie daliśmy przeciwnikowi żadnej szansy  do chociażby marzenia o zdobyciu kolejnych bramek. Za to strzeliliśmy ich aż pięć. Marcin Drabiński (dwukrotnie) , Łukasz Kempa, Marcin Szulc i Adrian Wolny i było po meczu - 6:2 i wciąż jesteśmy niepokonani!

W sobotę, w kategorii Trampkarz odnieśliśmy sukces pokonując Spójnię Białe Błota 3:0 !

Bohaterami tego spotkania zostali Marcin Drabiński i Mateusz Błochowiak, a przy jednej bramce pomógł nam obrońca Spójni, który ku rozpaczy reszty kolegów strzelił gola samobójczego.

Jednak cała drużyna zasługuje na pochwałę. O naszej przewadze niech świadczy fakt, iż w drugiej połowie przeciwnicy tylko raz przekroczyli połowę boiska. W całym meczu nasz bramkarz miał tylko pięciokrotny kontakt z piłką.

Dzięki  systematycznym treningom, odpowiedniej motywacji i mobilizacji osiągamy  wspaniałe wyniki.

Obie drużyny, Trampkarze i Młodzicy prowadzeni są przez Pana Mariana Krawczuka.

I tylko jednego wciąż żal. W dalszym ciągu nie mamy własnego boiska, w przeciwieństwie do pozostałych drużyn występujących w naszej grupie.

GLKS Osielsko - Cis Cekcyn 6:2

Bramki dla GLKS-u: Marcin Drabiński (2), Marcin Szulc (2), Łukasz Kempa, Adrian Wolny

GLKS Osielsko - Spójnia Białe Błota 3:0

Bramki dla GLKS-u: Mateusz Błochowiak, Marcin Drabiński