Orlicy GLKS Osielsko - Wda II Świecie 4:4

Zwycięstwo z Wisłą Nowe !!!

• autor: Cortes, 2011-10-12 17:36

W pięknym stylu pokonaliśmy  w meczu wyjazdowym drużynę Wisły Nowe 6:0 !!!

W niedzielę 9.X o godz. 10.00 rozpoczęliśmy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna z Nowego.

Od początku spotkania przystąpiliśmy do ataku i bardzo skutecznie naciskaliśmy gospodarzy.

Tylko kilka razy udało im się przedrzeć na naszą połowę i zagościć na niej jedynie przez chwilę. Błyskawicznie odbieraliśmy i wyprowadzaliśmy piłkę, a gra znowu toczyła się pod bramką Wisły.  Swoją przewagę udowodniliśmy zdobyciem czterech kolejnych bramek, których autorami byli   Marcin Szulc, Marcin Drabiński, Łukasz  i Adam.

W drugiej odsłonie padły dwie bramki. Gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia.Gdyby udało się wykorzystać wszystkie sytuacje,wynik byłby z pewnością dwucyfrowy.

Spotkanie możemy zaliczyć do lekkich i przyjemnych.Nie było nerwówki i mieliśmy czas na podziwianie pięknego stadionu gospodarzy.

Z zazdrością patrzyliśmy na świetnie zorganizowany i wyposażony obiekt w Nowym - wspaniale utrzymane, dwa pełnowymiarowe boiska (w tym jedno z oświetleniem) i obiekt klubowy z szatniami. Tak bardzo, że zamarzyło się nam takie cudo w samym Osielsku. Wszak jest małą stolicą jednej    z najbogatszych gmin w Polsce, a chyba jedyna nie ma boiska do piłki nożnej.

W niedzielę 16.X o godz. 15.00, niestety w Kusowie, mecz z  Gromem Osie.

Zapraszamy  kibiców!!! To tylko 10 km od Osielska !!!

GLKS Osielsko - Wisła Nowe 6:0

Bramki dla GLKS-u : Marcin Szulc (2), Adam (2), Łukasz, Marcin.