Pokonaliśmy Czarnych Nakło 7:1!!!

Jesienny, integracyjny piknik Orlików.

• autor: E.R.C, 2011-10-14 14:09

W niedzielne popołudnie - 9 października na murawie boiska „orlika” w Żołędowie, odbyło się integracyjne spotkanie rodziców i ich pociech, należących do nowopowstałej drużyny piłkarskiej „orlików” Glks Osielsko.

Mimo zapowiadanej słotnej, jesiennej aury, pogoda sprawiła wszystkim dużą niespodziankę- była wymarzona. Nie zawiedli również rodzice, którzy  licznie i aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Podczas spotkania odbył się turniej piłkarski „orlików” prowadzony pod czujnym okiem trenera drużyny- Pana  Piotra Paczkowskiego.

Główną atrakcją imprezy był mecz „tatusiowie kontra dzieci”, który zakończył się po walecznej grze „oldbojów” oraz  serii rzutów karnych, przyjaznym dla wszystkich wynikiem – remisem.

Podczas gry niejednokrotnie młodzi piłkarze zaskakiwali swoimi umiejętnościami i ambicją starszych graczy, co przepowiada tej drużynie naprawdę ciekawą grę i sporo sukcesów na przyszłość.

Pomysłodawcą, organizatorem a zarazem sponsorem spotkania była firma ANMAR- Państwo Anna i Marcin Zielińscy, za co serdecznie dziękują: młodzi piłkarze„orlika” wraz z rodzicami i zarząd GLKS Osielsko.

Jednocześnie czekamy na dalszą współpracę, zaangażowanie i wspólną zabawę wszystkich zainteresowanych rodziców.