Trampkarze pokonali Solec 6:0

Mecz z Grochowiskami za nami.

• autor: Cortes, 2011-10-24 13:11

Kolejna pracowita niedziela za nami.

Wygraliśmy 6:3 spotkanie z drużyną  LZS Grochowiska Księże.

Mecz nie do końca przebiegał tak jak byśmy chcieli.

Początek był bardzo obiecujący - bardzo szybko padły dwie bramki, o które postarali się Marcin Szulc i Dawid Nadolski. Po następnych kilku minutach gry pięknego gola strzelił Kamil.

Niestety ta trzybramkowa przewaga osłabiła naszą czujność. Nie doceniliśmy też przeciwnika, który zaczął bardzo zdecydowanie walczyć o piłkę. Udało im się kilka razy przejąć inicjatywę i to my musieliśmy się mocno bronić.

Niestety ósmy mecz tego sezonu był chyba  dla nas kryzysowym. Zaczęliśmy odczuwać zmęczenie, co odbiło się na jakości naszej gry. Rywale szybko to wykorzystali i  strzelili nam dwa gole.

Drugą połowę meczu zaczęliśmy z nowymi siłami. Jednak  znowu chwila nieuwagi  spowodowała zdobycie bramki przez przeciwnika. Na dodatek walka w bramce była tak zażarta, że  bramkarz doznał groźnie wyglądającego urazu twarzy. Na szczęście po bliższych oględzinach  okazało się, że to tylko drobne obrażenia i nie spowodowało to jego zejścia z boiska.

To był chyba punkt przełomowy. Zaczęliśmy atakować, i w końcu doszło do przełamania. Trzy bramki autorstwa Dawida Nadolskiego, Mateusza Błochowiaka i Marcina Szulca w przeciągu siedmiu minut.

Wygraliśmy, ale nie jesteśmy zadowoleni. To spotkanie miało wyglądać inaczej.

Jest, to dla nas kolejna lekcja. Meczu nie wygrywa się już w szatni przed jego rozpoczęciem. Bez względu na klasę przeciwnika trzeba walczyć. A tego zabrakło najbardziej.

GLKS Osielsko - LZS Grochowiska Księże 6:3

Bramki dla GLKS-u: Marcin (2), Dawid (2), Kamil, Mateusz