Pokonaliśmy  Wdę II Świecie 4:1 !!!

Był to dziewiąty mecz tej jesieni i dziewiąty wygrany.

Uplasowaliśmy się na szczycie tabeli ligowej !!!

Pełni wiary w zwycięstwo o 9-tej rano stawiliśmy się na stadionie w Świeciu.

Pogoda na mecz była wymarzona, pomimo listopadowego chłodu świeciło piękne słońce.

Byliśmy więc nieco zdziwieni mokrą murawą boiska. Od paru dni nie padało, a ta była nasączona wodą jak gąbka. Mogło, to stanowić dla nas problem.

Jednak niezrażeni, od pierwszej minuty spotkania przystąpiliśmy do ataku.

Na początku gra szła nam trochę nieskładnie, ślizgaliśmy się na przemokniętej nawierzchni. Jednak po kilkunastu minutach Łukasz Kempa zdobył pierwszą bramkę i pierwszą połowę zakończyliśmy z prowadzeniem.

Druga odsłona wyglądała już o wiele lepiej. Wiedzieliśmy, że przeciwnik ma doskonałą technikę gry, zna możliwości swego boiska, więc  uderzyliśmy na niego ze wszystkich sił.

Jednak napastnicy Wdy zdołali w pewnym momencie wykorzystać naszą nieuwagę i strzelili nam gola. Trzeba przyznać, że technicznie doskonałego.

Tak samo doskonale po paru minutach, piękną bramkę z rzutu rożnego zdobył Marcin "Drabik". Nie czekaliśmy długo na następną, bo Łukasz Kempa po podaniu Marcina Szulca zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

Tuż przed końcem spotkania Marcin Szulc strzelił pięknego gola i po gwizdku sędziego mieliśmy wynik 4:1 !!!

GLKS Osielsko - Wda II Świecie 4:1

Bramki dla GLKS-u: Łukasz Kempa (2), Marcin Drabiński, Marcin Szulc