statystyki szczegółowe

Aktualności

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osielsko

• autor: Cortes, 2012-02-05 15:15

W  tegorocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osielsko nasi Młodzicy zajęli drugie i piąte  miejsce, a Trampkarze trzecie.

Najlepszym bramkarzem w kategorii Młodzik został Maciej Kaliszuk, a królem strzelców Marcin Drabiński.

W sobotę 04.02.2012 odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osielsko. Organizatorem turnieju  był Gminny Ludowy Klub Sportowy w Osielsku.

Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach: Młodzik i Trampkarz.

W kategorii „Młodzik” rywalizowały drużyny Zawiszy SA, BKS Bydgoszcz, Olimpu Górna Grupa,  GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko i GLKS II Osielsko.

W kategorii „Trampkarz”: BKS Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Olimpu Górna Grupa, Cisu Cekcyn oraz GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko.

W ostatniej chwili odwołał swój udział  zespół Chemika Bydgoszcz.

Turniej otworzył Wójt Gminy Osielsko Pan Wojciech Sypniewski oraz dyrektor  Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pani  Żanetta Kaźmierczak.

Zwycięzcą turnieju w kategorii Młodzik została drużyna Zawiszy SA, a w kategorii  Trampkarz - BKS Bydgoszcz.

GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko w kategorii Młodzik zajął drugie miejsce, GLKS II Osielsko piąte, a w kategorii Trampkarz GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko uplasował się na pozycji trzeciej.

Najlepszym bramkarzem "Młodzików" został Maciej Kaliszuk GLKS Osielsko, królem strzelców Marcin Drabiński GLKS Osielsko , a najlepszym zawodnikiem Oskar Repka z Zawiszy SA.

Najlepszym bramkarzem "Trampkarzy" został Patryk Ajtner z Gwiazdy Bydgoszcz, królem strzelców Kacper Szall z BKS-u Bydgoszcz, a zawodnikiem turnieju Mateusz Luchowski BKS Bydgoszcz.

Wręczenia nagród dokonał Prezes GLKS Osielsko Pan Krzysztof Błochowiak.

Każda z uczestniczących w turnieju drużyn otrzymała puchar. Wyróżnieni piłkarze statuetki, a wszyscy  zawodnicy medale.

W rozgrywkach nasza drużyna Trampkarzy pokonała BKS Bydgoszcz 2:1, Olimp Górną Grupę 4:0, uległa Gwieżdzie Bydoszcz 0:1 i zremisowała z Cisem Cekcyn 0:0.

W kategorii Młodzik GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko pokonał BKS Bydgoszcz 2:0, Olimp Górną grupę 5:0, GLKS II Osielsko 7:0, a przegrał z Zawiszą 1:3.

GLKS II Osielsko zremisował  z Olimpem Górna Grupa 1:1, przegrał z Zawiszą 1:8, BKS Bydgoszcz 1:3, GLKS Nordic Development  Anmar Osielsko 0:7.