dzisiaj: 79, wczoraj: 55
ogółem: 1 402 539
statystyki szczegółowe
W tegorocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osielsko nasi Młodzicy zajęli drugie i piąte miejsce, a Trampkarze trzecie.
Najlepszym bramkarzem w kategorii Młodzik został Maciej Kaliszuk, a królem strzelców Marcin Drabiński.
W sobotę 04.02.2012 odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osielsko. Organizatorem turnieju był Gminny Ludowy Klub Sportowy w Osielsku.
Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach: Młodzik i Trampkarz.
W kategorii „Młodzik” rywalizowały drużyny Zawiszy SA, BKS Bydgoszcz, Olimpu Górna Grupa, GLKS Nordic Development Anmar Osielsko i GLKS II Osielsko.
W kategorii „Trampkarz”: BKS Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Olimpu Górna Grupa, Cisu Cekcyn oraz GLKS Nordic Development Anmar Osielsko.
W ostatniej chwili odwołał swój udział zespół Chemika Bydgoszcz.
Turniej otworzył Wójt Gminy Osielsko Pan Wojciech Sypniewski oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pani Żanetta Kaźmierczak.
Zwycięzcą turnieju w kategorii Młodzik została drużyna Zawiszy SA, a w kategorii Trampkarz - BKS Bydgoszcz.
GLKS Nordic Development Anmar Osielsko w kategorii Młodzik zajął drugie miejsce, GLKS II Osielsko piąte, a w kategorii Trampkarz GLKS Nordic Development Anmar Osielsko uplasował się na pozycji trzeciej.
Najlepszym bramkarzem "Młodzików" został Maciej Kaliszuk GLKS Osielsko, królem strzelców Marcin Drabiński GLKS Osielsko , a najlepszym zawodnikiem Oskar Repka z Zawiszy SA.
Najlepszym bramkarzem "Trampkarzy" został Patryk Ajtner z Gwiazdy Bydgoszcz, królem strzelców Kacper Szall z BKS-u Bydgoszcz, a zawodnikiem turnieju Mateusz Luchowski BKS Bydgoszcz.
Wręczenia nagród dokonał Prezes GLKS Osielsko Pan Krzysztof Błochowiak.
Każda z uczestniczących w turnieju drużyn otrzymała puchar. Wyróżnieni piłkarze statuetki, a wszyscy zawodnicy medale.
W rozgrywkach nasza drużyna Trampkarzy pokonała BKS Bydgoszcz 2:1, Olimp Górną Grupę 4:0, uległa Gwieżdzie Bydoszcz 0:1 i zremisowała z Cisem Cekcyn 0:0.
W kategorii Młodzik GLKS Nordic Development Anmar Osielsko pokonał BKS Bydgoszcz 2:0, Olimp Górną grupę 5:0, GLKS II Osielsko 7:0, a przegrał z Zawiszą 1:3.
GLKS II Osielsko zremisował z Olimpem Górna Grupa 1:1, przegrał z Zawiszą 1:8, BKS Bydgoszcz 1:3, GLKS Nordic Development Anmar Osielsko 0:7.
Końcowa klasyfikacja:
Młodzik
1. Zawisza SA
2. GLKS Nordic Development Anmar Osielsko
3. Olimp Górna Grupa
4. BKS Bydgoszcz
5. GLKS II Osielsko
Trampkarz
1. BKS Bydgoszcz
2. Gwiazda Bydgosz
3. GLKS Nordic Development Anmar Osielsko
4.Olimp Górna Grupa
5. Cis Cekcyn
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.