statystyki szczegółowe

Aktualności

Trampkarze po kolejnym meczu rundy wiosennej.

• autor: Cortes, 2012-04-30 15:30

W niedzielę 29.04, w meczu wyjazdowym pokonaliśmy drużynę Spójni Białe Błota 2:1.

W bardzo ciężkich warunkach pogodowych - w ponad 30-stopniowym upale, spotkaliśmy się z zespołem Spójni na ich stadionie w Białych Błotach.

Na idealnie gładkim boisku, z murawą jak dywan, w pierwszej połowie meczu  troszeczkę się pogubiliśmy.

Nasza gra była słaba - brakowało zgrania.

W drugiej odsłonie przystąpiliśmy do gry z większym zacięciem, ale jedna z niewielu kontr Spójni i skończyło się to stratą bramki. Dopiero wtedy, po roszadach w ustawieniu, zaczęliśmy  przypuszczać dywanowe ataki na bramkę przeciwnika. Korzystnych sytuacji mieliśmy tyle, że można by nimi obdzielić kilka nadchodzących meczy w Euro2012

Trzeba przyznać, że bramkarz Spójni dał z siebie wszystko, jednak wyczerpani obrońcy dwa razy sfaulowali naszych napastników w polu karnym. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i dwa razy wskazał na "wapno".

Pierwszego karnego strzelił Dawid Nadolski, a drugiego - decydującego o wygranej, w ostatniej minucie meczu - Sebastian Piasecki.

Mecz ten kosztował sporo nerwów i piłkarzy i kibiców, ale wygraliśmy!

Trzeba przyznać, że tak doskonale przygotowany i utrzymany kompleks sportowy  bardzo nam się marzy.

Na razie mamy to co mamy - różnicę można obejrzeć w galerii zdjęć.

GLKS Nordic Development Anmar Osielsko - Spójnia Białe Błota 2:1

Bramki dla GLKS-u: Dawid Nadolski, Sebastian Piasecki