GLKS Osielsko - Krajna Sępólno Krajeńskie

Polonia Bydgoszcz pokonana!!!

• autor: Cortes, 2012-05-07 14:35

Po raz drugi w tym sezonie pokonaliśmy Polonię Bydgoszcz.

Tym razem 5:2.

pokonalismy-polonie-5-2--3334768.jpg pokonalismy-polonie-5-2--3334772.jpg pokonalismy-polonie-5-2--3334776.jpg

Podchodziliśmy do tego spotkania z obawą, ale w pełni przygotowani na walkę. Byliśmy pewni, że piłkarze Polonii po jesiennej porażce przyjadą na spotkanie z nami z ogromną chęcią rewanżu.

Zapewne mieli taki zamiar, jednak skutecznie go stłumiliśmy.

Okazało się także, że to my królujemy na boisku. I to my zdobyliśmy pierwszą bramkę! Jej autorem został Marcin Szulc, który nie poprzestał na tej jednej, tylko przy kolejnej korzystnej sytuacji podbramkowej strzelił swojego drugiego, a w kolejności trzeciego gola!

Przeciwnicy byli bardzo zdeterminowani i trzeba przyznać, że walczyli zażarcie. Niestety nie wyszło im, to na dobre. Po kolejnym faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut karny. Sebastian Piasecki spisał się na medal i wykorzystał szansę - zdobyliśmy drugą bramkę!

Autorem czwartej został  "Kamil" ,który z rzutu wolnego wykonał piękny strzał.

Pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 4:1.

Do drugiej przystąpiliśmy z jeszcze większą werwą. Raz po raz przypuszczaliśmy ataki na pole przeciwnika. Piątą bramkę zdobyliśmy dzięki Dawidowi Nadolskiemu, który doskonale wykorzystał podyktowanego przez sędziego kolejnego karnego. Polonia odpowiedziała tylko jedną bramką.

Koniec meczu  i mamy zwycięstwo!!!

Spotkanie rozgrywaliśmy na boisku w Kusowie, na które byliśmy zmuszeni wrócić po zamknięciu "z powodu otwarcia"  naszego świeżo zmodernizowanego boiska w Żołędowie. Jak widać, przed  Euro 2012 problemy dotknęły nie tylko słynne stadiony;)

GLKS Nordic Development Anmar Osielsko - Polonia Bydgoszcz 5:2

Bramki dla GLKS-u: Marcin Szulc (2), Dawid Nadolski, Sebastian Piasecki, "Kamil".