• autor: Cortes, 2012-05-22 13:31

W niedzielę 20 maja na boisku w Kusowie

pokonaliśmy

drużynę Szubinianki Szubin 6:1.

Do tego spotkania podchodziliśmy pewni zwycięstwa.Przecież Szubinianka jest outsaiderem naszej grupy.

Jednak wiemy, że nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika, bo już nie raz mieliśmy przykład, że drużyna z ostatnich miejsc w tabeli potrafi zaskoczyć.

Ale zawodnicy z Szubina pomimo woli walki nie stanowili dla nas zagrożenia. Już pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 4:0. Autorami bramek zostali  "Paczka"(2), Mateusz Luchowski
i Karol.

W drugiej odsłonie spotkanie zaczęło przebiegać w bardzo nerwowej atmosferze. Przeciwnicy postanowili  walczyć za wszelką cenę i zamiast piłki często trafiali w nasze piszczele.

Wykorzystali też nasze chwilowe rozluźnienie, zdobywając jedną bramkę.

Odbiliśmy ją sobie  w następnych minutach, dzięki Paczce i Dawidowi Nadolskiemu.

Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 6:1!!!

GLKS Nordic Development Anmar Osielsko - Szubinianka Szubin 6:1

Bramki dla GLKS-u: "Paczka"(3), Karol, Mateusz Luchowski, Dawid Nadolski.