statystyki szczegółowe

Aktualności

Orliki pokonały Cis Cekcyn!!!

• autor: M.Zieliński, 2012-09-16 21:44

Miło nam poinformować, że w drugim meczu Ligi Orlika na wyjeźdźe w Cekcynie wygraliśmy 5:4.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo zacięty i wyrównany, zawodnicy obydwóch drużyn grali na wysokim poziomie.
Po 20 minutach przegrywaliśmy 2:0. Przełom nastąpił w 29 minucie kiedy to nasz najmniejszy zawodnik Jakub Pachnik, ograł wyrośniętą obronę drużyny przeciwnej i zdobył pierwszą bramkę.

W drugiej połowie szybko doprowadziliśmy do wyrównania i od tego momentu dzięki stałym fragmentom gry, szczególnie rzutom rożnym, zdobywaliśmy kolejne bramki, strzelone przez Przemka Pilarskiego i Damiana Górkę. Mimo rosłych obrońców, nie zdołali powstrzymać naszych zawodników i strzały z główki były nie do obrony.
4 minuty przez końcem meczu jeszcze raz sprytem popisał się Jakub Pachnik, który strzelił zwycięskiego dla naszej drużyny gola.

Nasze gole : Pilarski Przemek (2), Jakub Pachnik (2) i Górka Damian (1).

Sprostowanie.
Odnosząc się do ukazanej na stronie internetowej CIS Cekcyn informacji z meczu Ligi Orlika który odbył się dnia 15.09.2012 pomiędzy CIS Cekcyn, a GLKS Osielsko zarząd i kierownictwo GLKS
Osielsko zmuszone jest do sprostowania nieścisłości zawartych w powyższym artykule :
- po meczu nastąpiło sprawdzenie naszego jednego aktywnego zawodnika Przemka Pilarskiego w obecności trenerów i sędziego ( bez udziału policji jak jest napisane w artykule)
- sędzia po sprawdzeniu dokumentów, nie wniósł żadnych zastrzeżeń do naszego zawodnika
- kierownictwo i zarząd GLKS Osielsko nie posiada żadnej dokumentacji do K-PZPN w celu jej weryfikacji.

PS.
- życzymy drużynie CIS Cekcyn sukcesów w dalszych rozgrywkach a przede wszystkim nabycia umiejętności przegrywania.