Trampkarze rozgromili Cis Cekcyn 17:1

• autor: Cortes, 2012-09-23 15:29

Trampkarze pokonali  drużynę Cisu Cekcyn 17:1 !

Mecz odbył się  22.09 na boisku w Żołędowie.

Już od pierwszych minut spotkania uwidoczniła się nasz przewaga, szczególnie że zespół Cisu grał w niepełnym składzie.

Cała pierwsza odsłona spotkania rozegrała się na połowie przeciwnika. Atakowaliśmy  zawzięcie i bardzo skutecznie. Marcin Szulc zdobył cztery bramki, a Michał Meger, Adrian Wolny i Dawid Nadolski po jednej.

W drugiej połowie mecz był jeszcze bardziej emocjonujący, bo zawodnicy z Cekcyna bardzo ambitnie walczyli o zdobycie choćby jednej bramki. Stworzyli kilka bardzo niebezpiecznych sytuacji. I w końcu udało im się wykorzystać nasze chwilowe rozluźnienie, za co należą im się wielkie brawa .

My nie pozostaliśmy jednak bezczynni i odpowiedzieliśmy aż dziesięcioma bramkami. Bohaterem pięciu trafień został Dawid Nadolski, trzech następnych Dawid Poraziński.  Dwukrotnie trafił też Marcin Szulc.

Mecz zakończył się wynikiem 17:1, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Oby tak dalej:)

GLKS Nordic Development Anmar Osielsko - Cis Cekcyn 17:1

Bramki dla GLKS-u: Dawid Nadolski (6), Marcin Szulc (6), Dawid Poraziński (3), Michał Meger, Adrian Wolny.