statystyki szczegółowe

Aktualności

Orliki rozgromiły Zryw Wielki Lubień 19:0 !!!

• autor: Marcin Z., 2012-10-08 20:40

W niedzielę 07.10.2012 rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z  drużyną Zryw Wielki Lubień.

Od pierwszego gwizdka dominowaliśmy na boisku, prawie cały  mecz piłka była rozgrywana przy naszych zawodnikach.
Chłopcy z przeciwnej drużyny przyjechali bez rezerwowych graczy, grając jednym składem co powodowało ich duże zmęczenie.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:0, w drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze 9 bramek.
Cały mecz zakończył się wynikiem 19:0.
Mimo usilnych prób przeciwnej drużyny, nie udało im się praktycznie zagrozić naszemu bramkarzowi.
Gole dla GLKS Osielsko zdobyli :
Damian Górka (8), Pilarski Przemek(6),Wojtek Zieliński (2), Adam Frelichowski, Marek Olszewski i Maciej Nowak po (1).

Ps:Gratulujemy zawodnikom z Zryw Wielki Lubień ich determinacji w grze i życzmy sukcesów w kolejnych spotkaniach.