Trampkarze wygrali turniej w Koronowie!

Pokonaliśmy Wisłę Nowe!!!

• autor: Cortes, 2014-05-26 16:52

W pięknym stylu pokonaliśmy zespół Wisły Nowe!

Sobotnie spotkanie wygraliśmy 5:0!

nowe-pokonane-5-0--5576482.jpg nowe-pokonane-5-0--5576487.jpg nowe-pokonane-5-0--5576488.jpg

Trzeba przyznać, że to my dominowaliśmy w przekroju całego meczu. Już w pierwszych minutach zdobyliśmy bramkę ku zaskoczeniu piłkarzy Nowego.

Jej autorem został  Michał Kocoń.

Co prawda, przeciwnicy w pierwszej połowie walczyli zaciekle i mieli kilka doskonałych sytuacji bramkowych, jednak ani razu nie udało im się pokonać naszego golkipera.

Za to my zdobyliśmy drugą bramkę, której strzelcem został Paweł Olijewski! Tuż przed końcem pierwszej połowy, po precyzyjnym dośrodkowaniu Mikołaja Cichańskiego, trzeciego gola zdobył Marcin Szulc!

Piłkarze Wisły w drugiej odsłonie byli chwilami bezradni, kiedy konstruowaliśmy kolejne ataki  skrzydłami. Efektem dobrej gry i znaczącej przewagi były dwie kolejne bramki - drugie w tym meczu w wykonaniu Michała Koconia, jak i Pawła Olijewskiego.

Po końcowym gwizdku sędziego wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to najlepszy nasz mecz w rundzie wiosennej i cała drużyna zasługuje na pochwały.  Z ogromną przyjemnością patrzyło się na grę naszych chłopaków! yes Oby utrzymać ten poziom w kolejnych meczach. Liczymy na to wszyscy.

GLKS Osielsko - Wisła Nowe 5:0

Bramki dla GLKS-u: Michał Kocoń (2), Paweł Olijewski (2), Marcin Szulc.