Wakacje - V miejsce naszego bramkarza w Ogólnopolskim Biegu Młodzieżowym.

Ostatni mecz rundy jesiennej za nami!

• autor: M.K., 2014-11-11 11:45

W sobotę 8.XI rozegraliśmy ostatni

mecz rundy jesiennej.

Wygraliśmy z Dębem Potulice 10:1.

glks-osielsko-dab-potulice-10-1-5938725.jpg glks-osielsko-dab-potulice-10-1-5938726.jpg glks-osielsko-dab-potulice-10-1-5938727.jpg

Do spotkania z zespołem Dębu przystępowaliśmy w roli zdecydowanego faworyta.

Zespół gości w przegrał wszystkie dotychczas rozegrane spotkania i z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nie zlekceważyliśmy jednak przyjezdnych.

Do spotkania podeszliśmy z wiarą we własne umiejętności, ale także w pełni skoncentrowani i z szacunkiem dla przeciwnika. Historia już pokazała, że nie zawsze rola faworyta przełożyła się na końcowy wynik spotkania.

W sobotę wszystko, no może prawie wszystko - bo pozwoliliśmy strzelić sobie jedną bramkę, nam wyszło.

Już w piątej minucie Marcin Szulc po podaniu Daniela Bandyszewskiego pokonał bramkarza gości i rozwiązał worek z bramkami, których w pierwszej połowie zdobyliśmy jeszcze pięć.

Ich autorami byli: Dawid Nadolski, Paweł Olijewski po pięknym płaskim strzale z ok. 12 metrów, Mateusz Siwiec, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie i jeszcze dwukrotnie Marcin Szulc.

Przy bramkach asystowali odpowiednio: Paweł Olijewski, Daniel Bandyszewski, Mikołaj Żabicki i ponownie Paweł Olijewski, i Daniel Bandyszewski, który w całym meczu asystował w sumie aż pięć razy.

W drugiej połowie nasz dorobek wzbogacony został o cztery bramki i po raz pierwszy w sezonie odnieśliśmy zwycięstwo z  dwucyfrowym wynikiem.

Autorami kolejnych bramek byli: dwukrotnie Dawid Nadolski (asysty Daniela Bandyszewskiego), Daniel Bandyszewski (asysta Dawid Nadolski) oraz.... nasz bramkarz Maciej Kaliszuk, który był skutecznym egzekutorem rzutu karnego wywalczonego przez Pawła Olijewskiego.

W efektownym stylu zakończyliśmy rundę jesienną rozgrywek.

Zimę spędzimy na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Nie ma co narzekać - mogło być lepiej, ale mogło też być gorzej. Mamy nadzieję, że wiosna będzie nasza.

I jeszcze kilka słów o zespole gości. Pomimo wysokiej przegranej, walczyli ambitnie przez całe spotkanie za co należą im się brawa. Życzymy zawodnikom Dębu powodzenia w rundzie rewanżowej.

GLKS Anmar Osielsko - Dąb Potulice 10:1

Bramki dla GLKS-u: Marcin Szulc (3), Dawid Nadolski (3), Paweł Olijewski, Daniel Bandyszewski, Mateusz Siwiec, Maciej Kaliszuk.