Jesienny, integracyjny piknik Orlików

SPARRING Z WISŁĄ PĘDZEWO

• autor: Cortes, 2011-04-06 18:46

05.04.2011 rozegraliśmy ostatni mecz sparringowy przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.

Naszym przeciwnikiem była drużyna trampkarzy Wisły Pędzewo.

Do spotkania przystępowaliśmy pełni niepokoju, ponieważ po raz pierwszy graliśmy z o kilka lat starszymi piłkarzami. Jednak przebieg meczu nie potwierdził naszych obaw.

Zdecydowanie lepszym warunkom fizycznym zawodników Wisły przeciwstawiliśmy ambicję, ogromną wolę walki oraz coraz lepsze zgranie.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, my natomiast ku ich zaskoczeniu, za każdym razem doprowadzaliśmy do remisu.

Na początku drugiej połowy sytuacja się powtórzyła. Na trzecią bramkę drużyny Wisły, odpowiedzieliśmy w przeciągu kolejnych pięciu minut.

Po wyrównaniu uwidoczniła się nasza zdecydowana przewaga. Gospodarze kilkakrotnie, rozpaczliwymi interwencjami zażegnywali utratę kolejnych bramek.

Niestety szybka kontra, przeprowadzona na pięć minut przed końcem spotkania przez  gospodarzy, doprowadziła do zdobycia przez nich czwartej bramki.

Pomimo porażki jesteśmy bardzo zadowoleni ze sparringu oraz osiągniętego rezultatu
z drużyną z wyższej kategorii wiekowej.

W ocenie trenera, prezesa klubu oraz oczywiście najwierniejszych kibiców - rodziców, do rozgrywek ligowych przystępujemy dobrze przygotowani.

Wisła Pędzewo (Trampkarze) - GLKS Osielsko 4:3