ZWYCIĘSKIE ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ

• autor: Cortes, 2011-04-11 17:29

W niedzielę 10.04.2011  rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej.

Naszym przeciwnikiem była drużyna Unii Solec Kujawski.

Inauguracja piłkarskiej wiosny wypadła okazale, zwyciężyliśmy zdecydowanie - 6:0 !!!

W pierwszej połowie meczu dominowaliśmy niepodzielnie na całym boisku. Przeciwnicy tylko dwukrotnie przekroczyli linię środkową, a nasz bramkarz  nie miał żadnego kontaktu z piłką.

Bramki dla nas padały po strzałach Dawida Nadolskiego (2), Marcina Szulca i Marcina Drabińskiego.

Okazji do strzelenia kolejnych było mnóstwo, jednak zawiodła nieco skuteczność, a także przeszkodził silny, chwilami porywisty wiatr.

W drugiej połowie piłkarze Unii, grając z wiatrem, częściej przekraczali środek boiska i nawet kilkanaście razy zapędzali się w okolice naszego pola karnego. Jednakże bardzo uważna gra naszej linii obronnej i zdecydowane interwencje bramkarza pozbawiły przyjezdnych złudzeń co do strzelenia chociażby honorowej bramki.

W drugiej odsłonie powiększyliśmy naszą przewagę o kolejne dwie bramki, których autorami byli Dawid Nadolski i Marcin Szulc.

Po końcowym gwizdku sędziego zaprezentowaliśmy nasz taniec zwycięstwa !

Mamy nadzieję, że po każdym kolejnym meczu rundy wiosennej będziemy go powtarzać !

GLKS Osielsko - Unia Solec Kujawski 6:0

Bramki dla GLKS-u: Dawid Nadolski (3), Marcin Szulc (2), Marcin Drabiński.