POKONALIŚMY FALĘ ŚWIEKATOWO 7:1 !!!

• autor: Cortes, 2011-04-17 18:19

W sobotę 16 kwietnia rozegraliśmy mecz  z drużyną Fali Świekatowo.

To drugie spotkanie rundy wiosennej także okazało się zwycięskie.

Mecz rozpoczął się  naszym zdecydowanym atakiem i już w piątej minucie padła bramka z naszej strony ! Jej autorem była  Aleksandra Kosiak .

Przeciwnicy bronili się zawzięcie i nawet udało im się strzelić jedną bramkę w pierwszej połowie. Jednak nasi  - Marcin Szulc i Dawid Nadolski szybko powiększyli  przewagę wbijając kolejne bramki.

Druga połowa meczu była jeszcze bardziej zażarta. Przeciwnicy częściej przedzierali się na naszą część boiska i  ostro interweniowali przy bramce. Jednak zdecydowane działania obrońców
i bramkarza nie pozwoliły na zdobycie ani jednego gola.

Za to my  w zdecydowanych  atakach zdobyliśmy kolejne bramki. Dawid Poraziński, Dawid Nadolski i Łukasz Kempa powiększyli przewagę o kolejne trzy.

W ostatnich dwóch minutach siódmą bramkę zdobył Adrian Wolny.

Zwycięstwo nad Falą jest  szczególnie satysfakcjonujące. Pamiętamy nasz pierwszy mecz, który przegraliśmy 1:21

Jednak dzięki pracy  trenera Pana Mariana Krawczuka oraz naszej  wytrwałości w treningach, mogliśmy znowu zejść z boiska jako zwycięzcy.

GLKS Osielsko - Fala Świekatowo 7:1

Bramki dla GLKS-u : Dawid Nadolski (2), Marcin Szulc, Dawid Poraziński, Aleksandra Kosiak, Łukasz Kempa i Adrian Wolny.