statystyki szczegółowe

Aktualności

KOLEJNA PRZESZKODA WZIĘTA

• autor: Cortes, 2011-06-07 16:04

W sobotę 4 czerwca rozegraliśmy mecz wyjazdowy z bardzo grożną drużyną Gromu Osie, która jesienią "urwała" nam 2 punkty po remisie 2:2.

Wygraliśmy 4:0 !

Pierwsza połowa meczu była nerwowa i zacięta - obie drużyny pamiętające jesienny mecz, bardziej myślały o obronie niż grze do przodu. Gra w większości toczyła się w środkowej strefie boiska.

Mimo wszystko mieliśmy  kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki, których jednak do 25 minuty spotkania nie potrafiliśmy wykorzystać (min. strzał Marcina Szulca
w poprzeczkę).

Dopiero pod koniec pierwszej połowy gola, który pozwolił nam zejść w miarę spokojnie do szatni, strzelił wciąż niezawodny Dawid Nadolski.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu.

Chociaż pierwsze minuty podobne były do gry w pierwszej części spotkania, to jednak  kontra i strzał Marcina Szulca na 2:0 pozwolił nam nabrać pewności siebie.

Koniec meczu i .......... znów mogliśmy zaśpiewać : "Mamy lidera......... !!!"

GLKS Osielsko - Grom Osie  4:0

Bramki dla GLKS-u: Dawid Nadolski (3), Marcin Szulc.